طرز استفاده صحیح و نگهداری یک وسیله ی خانگی از خریداری آن بسیار مهم تر است و کاربران اگر به نکات ایمنی استفاده از محصول آگاه باشند، می توانند با نگهداری صحیح به طول عمر مفید دستگاه بیفزایند. در این مطلب به طور خلاصه برخی از موارد مهم برای استفاده از ماشین لباسشویی بیان شده است.

-         در هنگام نصب دستگاه در اشپزخانه یا حمام،  دقت کنید که به صورت کاملا تراز قرار گیرد تا در هنگام انجام عملیات شستشو دچار لرزش و تکان خوردن شدید و یا سر خوردن بر روی سرامیک و کف زمین، نشود. ( تراز کردن با استفاده از پیچ های تنظیم زیر ماشین لباسشویی )

-         دستگاه نباید در معرض نور مستقیم خورشید، آب و باران قرار گیرد، محل نصب آن باید خشک باشد.

-         هم چنین لازم است که از دیوار فاصله داشته باشد و همچنین به صورت کاملا نزدیک و چسبیده با سایر وسایل موجود در اشپزخانه قرار داده نشود.

-         اگر لازم بود که برنامه ی شستشوی انتخابی برای ماشین لباسشویی را تغییر دهید، در هنگامی که دستگاه مشغول اجرای آن برنامه است، تایمر را نچرخانید، زیرا به چرخ دنده های آن آسیب می رسد. ابتدا دستگاه را خاموش نمایید.

-         استفاده از پودر های شوینده ی مخصوص ماشین لباسشویی  به شدت توصیه می شود.

-         در هنگام قرار دادن لباس ها در مخزن به طرفیت ان توجه کنید و همچنین دقت کنید که در جیب لباس ها اشیای فلزی، کلید، وسایل الکترونیکی وجود نداشته باشد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیرات ماشین لباسشویی ارج ،آبسال با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

نوشته شده در تاریخ شنبه 17 مهر 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()