در این مطلب راهکارهایی برای استفاده ی صحیح و استاندارد از ماشین لباسشویی ذکر شده است که عمل کردن به آنها می تواند موجب افزایش کیفیت عملیات شستشو و همچنین افزایش طول عمر دستگاه شود.

- برای شستشوی لباس بیشتر از آب سرد استفاده شود.( به دلیل صرفه جویی در انرژی، تثبیت رنگ و دوام پارچه )

- در انتخاب نوع برنامه شستشو دقت کنید و برنامه را متناسب با نوع و جنس لباسها انتخاب نمایید.

-  از طریق نمایشگر دیجیتالی ماشین لباسشویی به راحتی می توانید مدت زمان، دمای مربوط به اب و درجه چرخش خشک کن را بر اساس میزان آلودگی لباسها و همچنین جنس و ضخامت آنها تغییر دهید و تنظیم کنید.

- پیشنهاد می شود که حتما از پودر های شوینده مخصوص ماشین استفاده کنید. هیچ وقت در مخزن مربوط به پودر، مایع سفید کننده را مخلوط نکنید. از این پودر به میزان لازم استفاده کنید؛ زیرا اگر مقدار آن زیاد باشد در لابه لای پارچه باقی می ماند و موجب از بین رفتن الیاف پارچه خواهد شد و همچنین لباسها بیش از حد طبیعی بوی پودر لباسشویی می دهند.

- در صورتی که از دور تند خشک کن ماشین لباسشویی استفاده می کنید، پس از اتمام کار سریعتر لباسها را آویزان نمایید تا چروک ایجاد شده در بافت و الیاف پارچه باقی نماند.

امیدواریم که مطلب مفید واقع شده باشد.همچنین شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما ، ارج و آبسال می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت
با ما تماس بگیرید

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 22 تیر 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()